Rdza - Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Tego nie powiedzą Ci w salonie. Każde auto, nawet najnowsze, trzeba zabezpieczyć przed zimą. Jeśli będziesz pamiętać o profesjonalnym zabezpieczeniu antykorozyjnym, żadna rdza nie będzie niepokoić ani Ciebie, ani Twojego auta i to przez długie lata.

Korozja – poważny problem

Rdza - Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Jeśli wydaje Ci się, że rdza nie ruszy Twojego auta, bo jest nowe (lub w miarę nowe), to możemy Ci zdradzić pewien sekret. Producenci aut, szczególnie japońskich, wcale tak dobrze nie zabezpieczają samochodów przed korozją. A potem, kiedy przyjdzie sprzedawać samochód, każde ognisko korozji to znacząca obniżka wartości auta.

Problem dotyczy nie tylko samochodów tanich marek. Przeciwnie, nawet auta klasy premium mogą szybko, zbyt szybko!, poddać się korozji. Ale tego nie powiedzą Ci w salonie.

Jesień, woda, zima, sól – sprawdzeni przyjaciele rdzy

Rdza - Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Słoty, częste opady deszczu, błoto – z tym styka się Twój samochód jesienią. Zimą jest jeszcze gorzej, bo wraz ze śniegiem zjawia się bardzo niepożądana sól drogowa. Dlatego ważne jest regularne mycie auta, a zwłaszcza podwozia. Niestety, woda i sól docierają często do takich miejsc, które nie zostaną nijak wyczyszczone podczas standardowej wizyty w myjni. Rdza rozwijać się będzie z początku powoli, ale potem atakować będzie kolejne obszary. I – delikatnie mówiąc – wkrótce Twój samochód przestanie być tak piękny jak na początku.

Od malucha do ferrari – trzeba się zabezpieczać

Nieważne czy masz malucha czy ferrari – zabezpieczenie antykorozyjne przyda się każdemu auto. Czy to będzie osiemnastolatek sprowadzony z Niemiec (oczywiście od pierwszego właściciela, emeryta, co jeździł nim tylko do kościoła), czy nówka-sztuka z salonu, na jesieni zdecydowanie warto zadbać o zabezpieczenie przed rdzą. I koniecznie – w profesjonalny sposób. Tego nie zrobi się samemu w garażu czy przed domem.

Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Rdza - Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne

Jak to robimy w Auto-W? Na samochodach znamy się jak mało kto. Przed nami nie ma tajemnic zarówno opel, jak i aston martin.

Twoje auto zostanie najpierw dokładnie umyte – tak jak być może jeszcze nigdy dotąd. Spenetrowane zostaną wszelkie zakamarki. Potem samochód zostanie wysuszony – powoli, ale za to najdokładniej. Następnie nanosi się powłokę antykorozyjną… i rdza już nie tknie Twojego auta!

Korozję usuwamy szwajcarskim preparatem Brunox, a następnie zabezpieczamy gumą polimerową lub poliuretanową.

Ile to kosztuje?

No dobrze, ale jaka jest cena profesjonalnego zabezpieczenia samochodu przed rdzą?

Cała ta operacja trwa 3-4 dni, bo procesu suszenia i zabezpieczania nie ma co skracać. Jakość to podstawa! Koszt kształtuje się od 500 do 1000 zł (czasem więcej) w zależności od użytych materiałów i zakresu prac.

Z przyjemnością odpowiemy na szczegółowe pytania pod telefonem: 501 535 650.

Zapraszamy!

Łatwo do nas dojechać:

© 2017 Auto-W by SperoLLC

logo-footer